Masáž obličeje lávovými kameny - včetně dekoltu

Masáž obličeje lávovými kameny spojuje do jednoho harmonického celku tepelné účinky lávových kamenů a kosmetickou masáž obličeje. Výsledkem je dokonalá sestava, která má vynikající účinky v omlazení, regeneraci pleti obličeje a zpomalení tvorby vrásek, dále v povzbuzení lymfatického systému a v uvolnění svalů v oblasti tváře, krku a dekoltu.

Masáž obličeje lávovými kamenyTo vše přispívá nejen k výraznému zlepšení fyzického vzhledu, ale také k celkové relaxaci organismu, a navození duševní pohody a vnitřního klidu.

Masáž obličeje lávovými kameny patří k populárním trendům a je čím dál více oblíbená jak v masérské, tak v kosmetické praxi.

V současné době tuto doplňkovou terapii vyhledává velké procento vytížených žen i mužů, kteří potřebují za krátký okamžik zlepšit výraz své tváře, odstranit stres a načerpat novou energii.

1/ Tato masáž je vhodná pro všechny typy pokožky a pro všechny věkové kategorie

2/ Oproti manuální masáži obličeje má daleko hlubší účinky na obličej a na podkoží
3/ Zajišťuje hluboké uvolnění svalů za podpory teplých kamenů
Má detoxikační účinky. Uvolňuje z podkoží a z oblasti ztuhlých svalů obličeje odpadní látky a různé toxiny,
které se podílejí na procesu stárnutí a tvorbě vrásek
4/ Podporuje napnutí pokožky a její elasticitu, přitom zajišťuje snížení zčervenání pokožky při použití tepla a chladu.

Mikromasáž očního okolí

Při mikromasáži očního okolí je využíváno jemných, hladivých tahů, kroužkování a jemné střídání tlaků prstů tak, aby bylo dosaženo co nejefektivnějšího výsledku v minimalizaci vrásek a otoků v okolí očí. Zvyšuje se pružnost a výživa tam, kde se nejrychleji projeví stres a únava.

Touto velmi relaxační a příjemnou masáží dochází k posílení svalů okolo obočí, kde dochází vlivem stárnutí k ochabnutí kůže a jejímu klesání. Masáž snižuje nitrooční tlak a tím posiluje i zrak.
V okolí očí je pokožka velmi křehká a citlivá, proto tato speciální masáž má zamezit ztenčování jemné pokožky okolo očí, promašťuje ji a vypíná. Zde se také nejdříve projevuje dehydratace. Po každé mikromasáži očního okolí je aplikována na oči speciální maska a hydratační obklad.

Rovněž je podpořen odtok lymfy do lymfatických cest, což má za následek odplavení toxinů z očních partií a obličeje.

Samozřejmě bude pečováno o celý Váš obličej, neboť součástí ošetření je i kosmetická relaxační masáž. Doba ošetření je asi 60 minut.

Zaručuji Vám, milé klientky, že se budete cítit báječně, budete odcházet relaxované, uvolněné a příjemně překvapené okamžitým, viditelným výsledkem.

Manuální liftingová masáž obličeje-Omlazovací kůra

Lifting obličeje je novou omlazovací kůrou, která patří mezi masážní techniky velmi populární v kosmetické péči. Jedná se o revoluční neoperační ošetření, které výrazně zpomaluje proces stárnutí, vyžehluje vrásky a pomáhá nám dosáhnout takového efektu, jaký bychom očekávali od liftingu.
V obličeji se usazují veškerá napětí a stres z každodenního života, jejichž stopy nacházíme ve více či méně hlubokých výrazových vráskách. Nemůžeme sice zastavit přirozený proces stárnutí, ale díky jednoduchým, systematickým masážním technikám můžeme tento proces zpomalit
a dosáhnout mladšího a příjemnějšího vzhledu. Lifting obličeje uvolňuje veškeré obličejové svaly a tkáně, povzbuzuje krevní oběh, čímž se zlepší barva kůže
a prohloubí dýchání, ale navíc dochází také k rychlejšímu odplavování odpadních látek.Při masáži dochází ke zrychlení metabolismu, a tím k úbytku podkožního tuku.
Trvalý účinek masáže je jedině tehdy, provádí-li se masáž pravidelně. Doporučuje se 8-10 sezení 1-2x týdně.

Lymfatická masáž

Lymfatická masáž obličeje je speciální metodou, která blahodárně působí na obličej. Vyhlazuje, detoxikuje a aktivuje lymfatický system. Díky odvodu toxických látek z oblasti obličeje dochází ke zpevnění, vyhlazení a zkvalitnění pokožky.

Masáž je prováděna bez užití kosmetických přípravků a je vhodná pro ženy i muže s náběhem na ''dvojitou bradu''.

Po manuální lymfatické masáži obličeje se urychluje podkožní metabolismus.

Účinky:
■Likvidace ,,dvojité‘‘ brady
■Omezuje tvorbu kruhů a váčků pod očima
■Aktivace lymfatického systému
■Detoxikace organismu
■Relaxační účinek
■Viditelně rozjasněná vypnutá pleť 

Telefonní čísla

Kateřina Hyková: 704 270 450

  • Kosmetika, masáže, pedikúra
  • Tvarování postavy

Ivona Pluhařová: 736 663 922

  • Kadeřnictví

Monika Mnichová: 778 023 282

  • Kosmetika, masáže

Lucie Krňávková: 736 663 922

  • Kosmetika, masáže

Dárkové poukazy

Nabízíme prodej dárkových poukázek ve všech hodnotách!

Prosíme Vás, ověřte platnost poukázky k předcházení komplikací u pokladny.