Permanentní make-up

Určitě to taky znáte – ráno zaspíte, spěcháte, podíváte se do zrcadla a zděsíte se. Nejenom, že nenamalovaná si připadáte hrozně, ale ke všemu máte na obličeji rozmazaný make-up ještě ze včerejšího dne, jelikož jste se nestihla odlíčit. Přijít pozdě nebo si celý den připadáte jako ošklivé káčátko? Tomuhle všemu můžete zabránit pomocí metody zvané permanentní make-up. Co si můžete nechat upravit, jak to funguje a kolik to stojí?

Koho by bavilo se neustále líčit a odličovat, když to jde tak snadno?

Dlouhotrvající krása

Permanentní make-up ti zajistí, aby jste se v každé chvíli cítila dobře, abys jste si nemusela několikrát denně opravovat líčení a je úžasný zejména při sportu. Když se zapotíte (nebo třeba při plavání v bazénu), většinou i voděodolné přípravky stečou a udělají Vám na tváři paseku. To se Vám, už nemůže stát, pokud máte permanentní make-up.

Co si nechat upravit?

Obočí. Můžete si nechat upravit tvar, hustotu, délku, šířku a barvu.

Horní a dolní oční linky. Pokud se rozhodnete pro oční linky, můžete docílit optického zhuštění řas, symetrického vyrovnání očí a jejich zvýraznění.

Rty. Okolo rtů se udělají kontury, které se poté vystínují směrem dovnitř. Dojde k vyretušování nesrovnalostí, zvětšení, zvýraznění a větší plnosti rtů.

Znaménko krásy. Pokud jste vždycky toužila po nějaké roztomilé pize alá Marilyn Monroe, permanentní make-up Vám to umožní.

Jak to probíhá?

Společně s kosmetičkou se domluvíte, jaký permanentní make-up si chcete nechat udělat. Ona Vám poté na obličeji tužkou předkreslí návrh, se kterým budete souhlasit, nebo si ho podle sebe upravíte.  Před zákrokem Vám na upravované místo nanese speciální anestetikum v gelu, díky čemuž neucítíte žádnou bolest, jen šimrání.  Nakonec Vám speciálním přístrojem, který za pomoci malých jehliček vpichuje barevný přírodní pigment do kůže, vytvoří permanentní make-up. Možná si řeknete, že je to stejné jako tetování. Rozdíl je v tom, že permanentní make-up se vpichuje do hloubky kůže 0,8 – 1,5mm (tetování 2 – 3mm). Navíc se na permanentní make-up používají lepší a kvalitnější pigmenty, které při obnově pokožky postupně mizí a ztrácejí barvu. Proto je nutné zhruba každé 2-5 roků permanentní make-up obnovovat.

Jak pečovat o permanentní make-up?

Po aplikaci může dojít k zarudnutí nebo otoku na upravovaném místě. Nepanikařte, je to normální a během dne nebo dvou by problémy měly zmizet. Také se  Vám můžou tvořit stroupky, které jsou tmavší než Vámi zvolená barva. Stroupky se odloupou a cca po 14 dnech je vidět skutečná barva, jakou jste zvolila. Zhruba týden by jste neměla navštěvovat bazén nebo solárium a na upravené místo by jste neměla nanášet žádný make-up.

Těší se na Vás Kateřina Hyková ( specialistka v permanením make-upu již víc jak 10 let)

Kontaktujte nás

kosmetika, masáže, pedikura : 704 270 450

tvarování postavy : 704 270 450

kadeřnictví : Ivona Pluhařová : 736 663 922

Monika Mnichová : 778 023 282

Kosmetička,masérka

Lucie Krňávková : 736 663 922

Kosmetička,masérka

regeneracni.centrum@seznam.cz

Dárkové poukazy

Zahájen prodej  dárkových poukázek ve všech hodnotách. U nás si vybere každý.