OŠETŘENÍ PLETI ULTRAZVUKOVOU ŠPACHTLÍ

Moderní, bezbolestné, šetrné a velmi účinné hloubkové čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle Health & Beauty – tato technologie nahrazuje nepříjemné a agresivní mechanické čištění pleti. Po ošetření nemá klient podrážděnou pleť s červenými flíčky a nehrozí případné zanesení infekce.

Čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle je velice populární. Hloubkové čištění funguje na principu vysokofrekvenčních vibrací, je naprosto bezbolestné, neagresivní a účinné. Vhodné i např. na velmi citlivou pleť nebo pleť s kuperózou. Ošetřením ultrazvukovou špachtlí  působí na prokrvení pokožky a současně je umožněn snazší přísun živin a vody do jejího nitra. Zašedlou barvu a unavený výraz obličeje způsobují kromě jiného také nečistoty uložené hluboko pod kožní škárou.  Zároveň zajišťuje lepší vstřebatelnost kosmetických přípravků. Jemně masíruje pleť a působí hluboko do kožní škáry, kde odstraňuje uložené nečistoty a intenzivně regeneruje pokožku do hloubky, která poté vypadá svěže a zdravě. Navrací pokožce její přirozenou mladistvou pružnost a pomáhá tak předejít předčasnému stárnutí. Ultrazvuková špachtle také odstraňuje povrchové odumřelé buňky (tzv. peeling neboli exfoliace) a poskytuje kompletní regeneraci kůže, uvolňuje ucpané póry a odstraňuje z nich nečistoty včetně černých teček. Předností ošetření tímto kosmetickým přístrojem je také prevence proti akné. Pravidelným používáním tohoto profesionálního ultrazvukového čističe se zlepšuje celková kvalita pleti, která je poté čistější a působí zdravějším a zářivějším dojmem. 

Doporučuje se pravidelné používání ultrazvukové špachtle min. 1x měsíčně podle typu pleti.
U stárnoucí, suché pleti vyhlazuje ultrazvuková špachtle povrch kůže a odstraňuje jemné vrásky, které jsou pro tento typ pleti příznačné.

U mastné pleti a akné čistí póry a brání hromadění keratinu v ústí mazových žláz. Tím snižuje riziko tvorby zánětů a vřídků a také pomáhá redukovat velice častý problém, kterým je keratosis pilaris. U všech typů pleti se pak ultrazvuková špachtle osvědčuje při zapracovávání účinných látek.

ÚČINKY:

·    postupně zlepšující se kvalita pleti
·    vyčištěná pleť do hloubky včetně černých teček
·    odstranění nečistot, uvolnění pórů, vyhlazení pleti
·    aktivuje metabolismus pleti
·    mnohonásobné zvýšení účinnosti kosmetických přípravků
·    neinvazivní bezbolestná mezoterapie
·    perfektní hloubkové čištění bez bolesti a podráždění
·    reguluje množství mazotoku
·    efektivní řešení nejen pro problematickou pleť se sklonem k akné
·    vhodné i na velmi citlivou pleť nebo pleť s žilkami
·    pokožka vypadá svěže a zdravě
·    hydratuje pleť, zlepšuje mikrocirkulaci a odstraňuje pocit napětí v pokožce
·    zpomalení procesu stárnutí pleti
·    zlepšení pružnosti pleti
·    hluboká hydratace tkání
·    vyhlazení jemných i hlubších vrásek a jizev po akné, potlačení akné
·    zmírnění nežádoucí pigmentace
·    dokonalé vyhlazení pórovité pleti
·    aktivace buněčné obnovy pleti
·    pasivní gymnastika – elektrolifting
·    stimulace kolagenových vláken

Výsledkem je čistá, hydratovaná, rozjasněná, dobře prokrvená a zdravá pleť mladšího vzhledu.

Jedná se o bezbolestnou, neagresivní a velmi šetrnou metodu, která vyčistí až 80 % pórů bez podráždění pleti a zarudnutí. Ošetření ultrazvukovou špachtlí je vhodné pro každou ženu, ať už ji trápí vrásky, akné či dehydrovaná, povadlá nebo zašedlá pleť. Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření – pleť je krásně rozjasněná a dobře prokrvená.

Ošetření pleti a kůže Omniluxem

V posledních letech výrazně stoupá zájem veřejnosti o jednoduché neinvazivní, ale účinné omlazovací metody, které by intenzivně pracující klienty nevyřadily, ani z pracovního procesu ani ze společenských aktivit. Fotoomlazení Omniluxem je nejen prevence stárnutí pleti, ale i řešení již vzniklých následků, bez časového omezení i přes polední pauzu!

Phototerapie OMNILUXEM

Unikátní přístroj OMNILUX, který je světovou novinkou v oblasti estetické dermatologie produkuje speciální čisté světlo – ve spektru viditelného červeného světla o určité vlnové délce (633nm). Léčba přístrojem Omnilux má celou řadu pozitivních účinků, včetně cílené likvidace bakterií způsobujících akné, zlepšuje celkové hojení zánětlivých procesů a zejména stimuluje regenerační pochody tkání a výrazně zvyšuje imunitní systém pokožky, což má významný vliv na proces stárnutí pleti.

Ošetření pleti a kůže přístrojem OMNILUX aktivuje určité biologické reakce a přeměňuje světelnou energii na buněčné stavební bloky, které tělo potřebuje pro zdravou pokožku. Dochází zejména ke zvýšené aktivitě buněk, které se stávají propustnější, a tím výborně reagují na vnější podněty, dále dochází k intenzivnímu okysličení a detoxifikaci kůže.

Lampa Omnilux Plus Revive podporuje

tvorbu kolagenu v pokožce
redukuje vrásky
celkově omlazuje pleť

zmírňuje svalové napětí
světlo působí v hloubce tkání.
je nedílnou součástí léčby akné

Při kosmetických nebo dermatologických programech se používá v kombinaci

CHEMICKÝM PEELINGEM speciálně určeným pro tuto kombinaci BIO-RED-PEEL
LASEROVOU GELOVOU MASKOU
TRANSDERMÁLNÍM KOLAGENEM

Díky těmto specifickým účinkům Omniluxu jsou výsledky evidentní nejen během léčby, ale určitým způsobem pokračují v pokožce i po jejím skončení. Proto je tento přístroj používán úspěšně nejen k léčbě akné, ale i k photorejuvenačním (omlazujícím) zákrokům, korekci jizev a dalších kožních problémech.

Telefonní čísla

Kateřina Hyková: 704 270 450

  • Kosmetika, masáže, pedikúra
  • Tvarování postavy

Ivona Pluhařová: 736 663 922

  • Kadeřnictví

Monika Mnichová: 778 023 282

  • Kosmetika, masáže

Lucie Krňávková: 736 663 922

  • Kosmetika, masáže

Dárkové poukazy

Nabízíme prodej dárkových poukázek ve všech hodnotách!

Prosíme Vás, ověřte platnost poukázky k předcházení komplikací u pokladny.