Klasická regenerační masáž

Tato masáž dává důraz na regeneraci a ochranu zdraví, odstraňuje únavu, ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení. Uvolňuje namožené svaly po fyzické zátěži.

BÁŇKOVÁ MASÁŽ

přiložená baňka se díky podtlaku přisaje a díky tomu dojde k uvolnění i hluboko uložených svalových tkání. Vyvolaný tah přispívá ke stimulaci podkožního cévního i lymfatického systému a příznivě ovlivňuje průtok krve i lymfy v hlouběji uložených tkáních. Lokálně vede k urychlení metabolismu kožních a podkožních buněk, k rychlejšímu a účinnějšímu odstraňování nahromaděných odpadních a toxických látek, ke stimulaci potních i mazových žlázek a příznivě tak působí na zlepšení kvality kůže.

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

Výrazně relaxační protistresová masáž. Teplo z vulkanických kamenů přechází do ztuhlých svalů v kombinaci s  masáží.Dokonale uvolňuje tělo i mysl, zbavuje stresu a napětí.Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém.Díky své energetické vibraci také zároveň odstraňuje energetické blokace a rozproudí energii v těle

cena 430 kč

MASÁŽ PROTI BOLESTI ZAD

Masáž proti bolesti zad je kombinovaná masáž nejůčinnějších technik masírování, které mají za následek zmírnění nebo odstranění bolesti zad.

Cena 430 kč

TRIGGER POINTS

Jaké jsou projevy trigger pointu?

Nejčastějším a nejtypičtějším projevem je bolest, jejíž charakter je shodný s bolestmi, které jsou vyvolány z jiných příčin. Avšak v 75 % je primární příčinou bolesti právě spoušťový bod.  Je to skutečně tak, tyto malé uzlíky vyskytující se ve vašich svalech, jsou zodpovědné za celou řadu obtíží. Když si uvědomíme, že 50 % tělesné hmotnosti tvoří svalová hmota, mnohé to vysvětlí. Bolest, kterou přiřadíme kloubům, vnitřním či smyslovým orgánům nebo zubům, může mít skutečnou příčinu ve svalovém uzlíku, který je ve svalech poblíž daného orgánu. Ale pozor! Trigger může být lokalizován i v místech vzdálených a bolest do daného místa pouze vyzařuje! Při podráždění trigger pointu totiž dochází k bolesti, která se šíří do specifické oblasti typické pro jednotlivý sval. Šíření nemá segmentální charakter.Nejjednodušší a nejbezpečnější metoda k odstranění svalových uzlíků je hloubková masáž, kterou provádí terapeut

INDICKÁ MASÁŽ HLAVY

Tato masáž je určena zejména těm, kteří potřebují celkově zpomalit, zklidnit,vydechnout 

všechny starosti, stresy, negace a znovu nadechnout klid, pohodu,optimismus a chuť do života.                                 

Hlava je velice citlivé a strategické místo na těle.Je doslova prodchnuta nervovými receptory, skrze které působíme na celou centrální nervovou soustavu. Uvolníme také energetické bloky na hlavě, které často vznikli právě v důsledku stresu a napětí.

Antistresová masáž hlavy má také veliký kosmetický účinek.Náš obličej odráží nálady a emoce. Stres a napětí může mít na náš vzhled ničivý dopad, svaly se stahují a napínají, což způsobuje strnulý výraz. Masáž toto napětí uvolňuje a výraz ve tváři se změkčí a uvolní.

Kontaktujte nás

kosmetika, masáže, pedikura : 704 270 450

tvarování postavy : 704 270 450

kadeřnictví : Ivona Pluhařová : 736 663 922

Monika Mnichová : 778 023 282

Kosmetička,masérka

Lucie Krňávková : 736 663 922

Kosmetička,masérka

regeneracni.centrum@seznam.cz

Dárkové poukazy

Zahájen prodej  dárkových poukázek ve všech hodnotách. U nás si vybere každý.