Masáže

Aromaterapeutická masáž (nebo také zkráceně aroma masáž) je velmi jemná a relaxační. Spojuje v sobě účinky masáže s léčivými účinky čistě přírodních éterických olejů. Éterické (či esenciální) oleje, jsou vonné silice, které se získávají z aromatických rostlin především destilací vodní parou či lisováním, a každý z nich má své jedinečné specifické vlastnosti, kterými působí na tělo i mysl.

MEDOVÁ MASÁŽ

Medová masáž se provádí na zádech pacienta, jelikož toto místo patří k částem lidského těla, ve kterém je ukryto největší procento reflexních zón, díky kterým se z těla odvede nejvíce škodlivin. Medovou masáž je možno dále vykonávat na stehnech, hýždích, kloubech, kolenech či obličeji. Při reflexních masážních hmatech se začne aktivovat funkce, která přispívá k vylučování škodlivin z organismu prostřednictvím ledvin, střev a pokožkou vycházejí ven z těla.

Po kvalitně provedené medové masáži se klient cítí lehce, příjemně, uvolněně a mírně unaven, pokožka vykazuje známky jemnosti, hladkosti a příjemné medové vůně. K dozvukům kvalitní masáže a prvotním známkám očisty patří středně vysoká, ale příjemná únava, mírné bolesti hlavy, drobná vyrážka, menší začervenalé skvrny na pokožce, u žen může dojít ke středně silným výtokům. Každý klient však na masáž reaguje individuálně, tudíž může nastat situace, že po masáži nedojde vůbec k žádným negativním reakcím.

Preventivně bychom měli medovou masáž absolvovat zhruba jedenkrát měsíčně, při mírných obtíží postačí návštěva maséra zhruba jedenkrát za dva týdny, při akutních zdravotních problémech je nutné masáž absolvovat jedenkrát týdně.

ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ

Čokoláda vyživuje tělesné buňky, uvolňuje svaly, působí proti bolesti (hlava, záda), zahřívá a pomáhá udržovat tělesnou teplotu, rozšiřuje cévy a napomáhá tak lepšímu prokrvení.

Její schopnost aktivovat látkovou výměnu, působit proti zadržování vody (otoky) a detoxikovat organizmus, pomáhá i při snižování váhy a formování postavy. Luxusní čokoládová masáž pokožku vyživuje, změkčuje, čistí, napíná a rozzařuje. Chrání ji před volnými radikály, které způsobují stárnutí, a eliminuje celulitidu a strie.

Čokoláda příjemně uvolňuje stres a přináší pocit dokonalé pohody a štěstí.

Přijďte si prožít čokoládovou masáž, ve které se snoubí úžasné vlastnosti čokolády s umem našich thajských masérek, do příjemného a útulného prostředí studií Thai Fit v Praze.Nezapomenutelným zážitkem je i čokoládová masáž ve dvou, v intimní atmosféře při svíčkách.

TĚHOTENSKÁ MASÁŽ

Navozuje pocity klidu, harmonie a bezpečí. Blahodárné účinky této masáže jsou přínosné nejen pro maminku, ale především pro zdravý vývoj dítěte. Masáž se provádí částečně na zádech a na bocích za použití výhradně přírodních olejů s příznivými účinky na namáhanou pokožku maminky. Pomáhá zmírňovat bolesti hlavy a pocity nevolnosti, zlepšuje spánek a posiluje funkci svalů zejména v nejvíce zatěžované oblasti zad. Zlepšuje krevní oběh a tím ulevuje kloubům a lymfatickému systému a to vede k odstranění pocitu „těžkých nohou“
i dalších těhotenských potíží. Snižuje stres a napětí a prospívá toku kyslíku a živin k dítěti. Prenatální masáž je vhodná pro maminky od tří měsíců těhotenství až do času porodu.

ANTISTRESOVÁ MASÁŽ HLAVY

Tato masáž je určena zejména těm, kteří potřebují celkově zpomalit, zklidnit,vydechnout 

všechny starosti, stresy, negace a znovu nadechnout klid, pohodu,optimismus a chuť do života.                                 

Hlava je velice citlivé a strategické místo na těle.Je doslova prodchnuta nervovými receptory, skrze které působíme na celou centrální nervovou soustavu. Uvolníme také energetické bloky na hlavě, které často vznikli právě v důsledku stresu a napětí.

Antistresová masáž hlavy má také veliký kosmetický účinek.Náš obličej odráží nálady a emoce. Stres a napětí může mít na náš vzhled ničivý dopad, svaly se stahují a napínají, což způsobuje strnulý výraz. Masáž toto napětí uvolňuje a výraz ve tváři se změkčí a uvolní.

JÁVSKÁ MASÁŽ

Jste unaveni, trápí Vás bolesti hlavy, nemůžete se vzpamatovat z těžké životní ztráty? Trpíte migrénami, nespavostí, bolestmi zad, astmatem? Pracujete ve stresu, napětí? Tak právě Vy si nyní potřebujete odpočinout. Zažijte netradiční indonézskou masáž v našem salonu

Indonéská masáž Bali
Indoneská masáž ( Balinese) je jednou z mnoha starobylých tradičních indonéských masáží, které se předávají z generace na generaci. Jedná se o celotělovou, hlouboce relaxační masáž, která je unikátní v tom, že v sobě spojuje několik alternativních medicínských postupů: masáž, akupresuru, reflexologii a aromaterapii s užitím esenciálních olejů dle výběru.

Účinky masáže
Stimuluje krevní oběh, ulevuje od svalové a kloubní bolesti a přináší pocit duševní pohody, klidu a hluboké relaxace.
Úleva při migréně a jiných bolestech hlavy
Zmírňuje chronické a akutní respirační onemocnění způsobené astmatem nebo alergií
Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém
Uvolnění ztuhlých, napjatých svalů a zmírnění bolesti kloubů
Odstranění poruch spánku, nespavosti
Odstranění stresu, nervozity, deprese
Masáž je hluboce relaxační, harmonizuje tělo a duši

Akční cena: 690 Kč/ 2h

Kontaktujte nás

kosmetika, masáže, pedikura : 704 270 450

tvarování postavy : 704 270 450

kadeřnictví : Ivona Pluhařová : 736 663 922

Monika Mnichová : 778 023 282

Kosmetička,masérka

Lucie Krňávková : 736 663 922

Kosmetička,masérka

regeneracni.centrum@seznam.cz

Dárkové poukazy

Zahájen prodej  dárkových poukázek ve všech hodnotách. U nás si vybere každý.