Od: Ladné křivky pozadí from cz.clipart.me Vyživový poradce | Regenerační centrum Catrin

Cambridge dieta – nejen dieta

Vyzkoušeli jste již řadu různých diet, avšak nikdy jste nedosáhli trvalejšího výsledku? Potřebujete zhubnout několik (nebo více) kilogramů a novou váhu si také chcete udržet? Pak vyzkoušejte Cambridge dietu.

Cambridge dieta – komplexní program pro každého

Výhodou tohoto programu je celková péče – měníte nejen stravovací návyky, ale také svůj celkový životní styl. A právě změnou životního stylu dosáhnete toho, že dietou a cvičením ztracené kilogramy znovu nenaberete zpět.

Tzv. jo-jo efekt je velkým strašákem nejedné diety, avšak v rámci tohoto redukčního programu tento jev nehrozí. U klasické diety se stává, že zhubnete v krátkém časovém období významný počet kilogramů, avšak po návratu k vašim běžným stravovacím návykům a původnímu způsobu života ztracená kila zase rychle naberete zpět. A právě tomuto jevu se snaží ucelený program o pěti krocích zabránit.

Tento program na hubnutí je vhodný pro každého. Pokud vyhledáte odborného poradce, získáte informace, rady a tipy šité na míru vám, vašim potřebám i vaší postavě.

Cambridgeská dieta krok za krokem

V rámci této diety jsou vám nabízeny speciální produkty ve formě kaší, tyčinek, polévek, nápojů apod., které obsahují vše potřebné pro vaši výživu. Nemusíte se tak starat o počítání kalorií, ani o to, jestli přijímáte dost vitamínů a dalších důležitých látek. Předem máte určeno, kolik porcí Cambridge Diet máte denně sníst.

Jak tedy držet cambridgeskou dietu? Nejlépe pod dohledem odborníka. Dieta se skládá z několika kroků, přičemž každý krok můžete držet různě dlouhou dobu, podle toho, jak bude potřeba.

  • V prvním kroku, který trvá 2 – 12 týdnů, konzumujete pouze speciální produkty cambridge diety (dále CD), nejlépe pod dohledem lékaře.
  • Ve druhém kroku, který trvá alespoň týden, přijímáte 3 porce CD denně a k tomu si přidáváte lehký oběd v předepsaném složení i množství.
  • Ve třetím kroku trvajícím minimálně 14 dní konzumujete 2 porce CD denně a k tomu si dopřáváte v předepsaném množství ovoce k snídani. Oběd je podobný jako v kroku číslo 2, jen máte navíc přílohu. Denně si dopřáváte 1 sklenku mléka a navíc ještě 50 kcal ovoce.
  • Čtvrtý krok trvá opět minimálně 14 dní a obsahuje 2 porce CD, ovoce k snídani, lehký oběd o 300 kcal a lehkou večeři rovněž o 300 kcal.
  • Pátý krok se drží také minimálně 2 týdny. Dny jsou sestaveny z 1 porce CD, z ovoce k snídani, oběda o 350 kcal a večeře o 400 kcal.

Jak vidíte, celý program je založen na postupném navyšování počtu kalorií a snižování počtu produktů CD tak, aby přechod na klasickou stravu nebyl nijak drastický. Umožňuje v poměrně krátkém časovém úseku snížit váhu a tuto váhu si následně také udržet.

Jak je to s pitným režimem?

Při držení Cambridge diety je samozřejmě nutné zachovávat dostatečný pitný režim. Není však povolen žádný alkohol. Měli byste denně přijmout alespoň 2,5 l tekutin. Mezi povolené tekutiny patří:

  • Voda (ať z vodovodu nebo balená)
  • Minerální voda sycená i nesycená
  • Káva – bez mléka i bez cukru
  • Bezkofeinová káva bez mléka a bez cukru
  • Černý a zelený čaj – opět bez mléka a bez cukru, navíc také bez citrónu.

Kávu a čaj však nepijte ve větším množství, než jste byli zvyklí před zahájením diety. Navíc tyto nápoje obsahující kofein působí močopudně, proto je zapotřebí při jejich konzumaci pitný režim navýšit o další vodu.

Různé programy šité na míru

Spolu s odborným poradcem pak můžete také vybrat pro vás nejvhodnější dietní program. Existují programy k velmi rychlému hubnutí, dále programy s příjmem 810, 1 000, 1 200 nebo 1 500 kcal denně. V závislosti na zvoleném programu pak můžete očekávat rychlejší nebo pomalejší úbytek na váze. Program se tak hodí skutečně pro každého.

Kontakt

kosmetika, masáže, pedikura : 704 270 450

tvarování postavy : 704 270 450

kadeřnictví :734 305 592

modeláž nehtů : 739 186 834

výživový poradce: 774 212 877

IČO:72844094

regeneracni.centrum@seznam.cz

Adresa

Regenerační centrum Catrin

Žižkova 417

Lanškroun 56301

Ttttt